Infolinia

OPTYKA MYŚLIWSKA


OPTYKA MYŚLIWSKA | TERMOWIZORY | NOKTOWIZORY

 

DOCTER MEOPTA AIMPOINT SWAROVSKI BURRIS ZEISS DELTA OPTICAL STEINER DIPOL PULSAR YUKON


Termowizor Celownik Termowizyjny Fortuna One 3S

Optyka myśliwska|Termowizory Fortuna|TERMOWIZORY

  • Fortuna One 3S
    Fortuna One 3S
Cena:22900.00

NEGOCJUJ CENĘ
tel. 607 52 47 45

Zapytaj o produkt?

Zakupy w systemie ratalnym CA Raty dostępne są do 10000zł wartości całego zamówienia.

  • Fortuna One 3S
    Fortuna One 3S

Celowniki termowizyjne Fortuna One posiadają solidny korpus wykonany z aluminium, dzięki temu termowizory są wodoodporne (spełniają normę IP67) oraz wstrząsoodporne.
 

Fortuna One jest dostępna z czterema różnymi obiektywami: 40mm, 52mm, 75mm oraz 100mm.

 

Urządzenia oznaczone symbolami 3S, 3M, 3L i 3XL posiadają mikrobolometr o rozdzielczości 384x288 pikseli, a symbole urządzeń 6S, 6M, 6L i 6XL oznaczają mikrobolometr o rozdzielczości 640x480 pikseli.

 

Obraz widziany przez wizjer urządzenia cechuje niespotykana w innych termowizorach czystość, wyrazistość, kontrastowość oraz jakość detali obserwowanych obiektów.

 

Fortuna One została wyposażona w ergonomiczną solidną dźwignię włącznika, którą można obsługiwać nawet w bardzo grubych rękawiczkach. Po włączeniu termowizor jest gotowy do użycia w czasie krótszym niż 4 sekundy, niezależnie od temperatury otoczenia czy stanu naładowania baterii.

 

Celowniki Fortuna, dzięki zastosowanym matrycom o widmie 17 mikrometrów oraz doskonałemu wyświetlaczowi Amoled o rozdzielczości 800x600px, jako jedyne na rynku posiadają możliwość (zależnie od obiektywu) wykrycia obiektów na odległość do 2400 metrów.

 

Elektronicznie regulowana siatka celownicza pozwala na zapamiętanie ośmiu profili. Można je zaprogramować dla wybranych jednostek broni, luf lub różnych rodzajów pocisków czy odległości przystrzelania.

 

Profile ustawień siatki celowniczej razem z ustawianiami innych parametrów dostępnych do dostosowania poprzez użytkownika można bardzo łatwo zmieniać dzięki umieszczonemu na górnej części korpusu przełącznikowi poprzez jego przekręcenie.

 

Po zmianie aktualnego profilu w lewej górnej części wyświetlacza pojawi się numer aktualnie wczytanego profilu do pamięci urządzenia. Wszystkie najważniejsze funkcję zostały umieszczone w postaci łatwo dostępnych przycisków w górnej części celownika co sprawia, że Fortuna One jest najłatwiejszym w obsłudze urządzeniem termowizyjnym dostępnym na rynku.

 

Urządzenia zostały wyposażone w możliwość zamontowania zewnętrznego zasilania poprzez wyjście 12V po prawej stronie obudowy dzięki czemu można łatwo zamontować zewnętrzną baterię np. EPS3.

 

Termowizory tego producenta w odróżnieniu od innych urządzeń termowizyjnych na rynku posiadają bezgłośną elektroniczną kalibrację czujnika mikrobolometrycznego, która jest nie do zauważenia i nie zatrzymuje obrazu.

 

Dzięki aluminiowej obudowie termowizory są lekkie i ergonomiczne, co w połączeniu z najwyższej jakości technologią sprawia że celowniki Fortuna One są liderem na rynku i nie mają sobie równych względem jakości widzianego obrazu, czy prostoty obsługi.

 

Typ sensora:  384x288px, 017 um

Rozmiar obiektywu:  40mm F / 1.0

Częstotliwość odświeżania: 30 Hz

Wykrywanie obiektów:  1.100 m

Zoom optyczny: 2,8x

Zoom cyfrowy: 2x, 4x

Zakres ostrości: od 2 m

Kalibracja: cicha elektroniczna

Regulacja dioptri: +/- 5

Wyświetlacz: AMOLED 800X600

Czas pracy: 5 godzin w temp. 25 C

Zakres temperatur: -30 / +50

Zasilanie: 2x CR123

Wymiary: 220x83x88 mm

Waga: 500 g

Wytrzymałość na odrzut: do 6000 J

Gwarancja: 3 lata

 

Link do strony producenta: http://www.fortunaone.com/

 

19 | 9 | 0