Masz pytanie?

Termowizor Fortuna One 3M

Fortuna One 3M
Fortuna One 3M
  • Fortuna One 3M
  • Fortuna One 3M
Cena:26900.00PLN
produkt wycofany
Zapytaj o dostępność
Zapytaj o produkt?
NEGOCJUJ CENĘ

Celowniki termowizyjne Fortuna One posiadają solidny korpus wykonany z aluminium, dzięki temu termowizory są wodoodporne (spełniają normę IP67) oraz wstrząsoodporne.

Fortuna One jest dostępna z czterema różnymi obiektywami: 40mm, 52mm, 75mm oraz 100mm.

Urządzenia oznaczone symbolami 3S, 3M, 3L i 3XL posiadają mikrobolometr o rozdzielczości 384x288 pikseli, a symbole urządzeń 6S, 6M, 6L i 6XL oznaczają mikrobolometr o rozdzielczości 640x480 pikseli.

Obraz widziany przez wizjer urządzenia cechuje niespotykana w innych termowizorach czystość, wyrazistość, kontrastowość oraz jakość detali obserwowanych obiektów.

Fortuna One została wyposażona w ergonomiczną solidną dźwignię włącznika, którą można obsługiwać nawet w bardzo grubych rękawiczkach. Po włączeniu termowizor jest gotowy do użycia w czasie krótszym niż 4 sekundy, niezależnie od temperatury otoczenia czy stanu naładowania baterii.

Termowizor Fortuna, dzięki zastosowanym matrycom o widmie 17 mikrometrów oraz doskonałemu wyświetlaczowi Amoled o rozdzielczości 800x600px, jako jedyne na rynku posiadają możliwość (zależnie od obiektywu) wykrycia obiektów na odległość do 2400 metrów.

Elektronicznie regulowana siatka pozwala na zapamiętanie ośmiu profili

Profile ustawień siatki z ustawianiami innych parametrów dostępnych do dostosowania poprzez użytkownika można bardzo łatwo zmieniać dzięki umieszczonemu na górnej części korpusu przełącznikowi poprzez jego przekręcenie.

Po zmianie aktualnego profilu w lewej górnej części wyświetlacza pojawi się numer aktualnie wczytanego profilu do pamięci urządzenia. Wszystkie najważniejsze funkcję zostały umieszczone w postaci łatwo dostępnych przycisków w górnej części celownika co sprawia, że Fortuna One jest najłatwiejszym w obsłudze urządzeniem termowizyjnym dostępnym na rynku.

Urządzenia zostały wyposażone w możliwość zamontowania zewnętrznego zasilania poprzez wyjście 12V po prawej stronie obudowy dzięki czemu można łatwo zamontować zewnętrzną baterię np. EPS3.

Termowizory tego producenta w odróżnieniu od innych urządzeń termowizyjnych na rynku posiadają bezgłośną elektroniczną kalibrację czujnika mikrobolometrycznego, która jest nie do zauważenia i nie zatrzymuje obrazu.

Dzięki aluminiowej obudowie termowizory są lekkie i ergonomiczne, co w połączeniu z najwyższej jakości technologią sprawia że celowniki Fortuna One są liderem na rynku i nie mają sobie równych względem jakości widzianego obrazu, czy prostoty obsługi.

Typ sensora:  384x288px, 017 um

Rozmiar obiektywu:  52mm F / 1.0

Częstotliwość odświeżania: 50 Hz

Wykrywanie obiektów:  1.400 m

Zoom optyczny: 3,7x

Zoom cyfrowy: 2x, 4x

Zakres ostrości: od 3 m

Kalibracja: cicha elektroniczna

Regulacja dioptri: +/- 5

Wyświetlacz: AMOLED 800X600

Czas pracy: 5 godzin w temp. 25 C

Zakres temperatur: -30 / +50

Zasilanie: 2x CR123

Wymiary: 230x83x88 mm

Waga: 650 g

Wytrzymałość na odrzut: do 6000 J

Gwarancja: 3 lata

Link do strony producenta: http://www.fortunaone.com/

  • Dodaj link do:
  • facebook.com