Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Szybki kontakt

Zapytaj !

 

607 52 47 45
601 97 25 26

sklep@dobraoptyka.pl

 

Zadzwoń lub napisz,

chętnie pomożemy

 

Sposoby płatności

Płatności
1. Kupujący może dokonać płatności w jednej z następujących form wybranych w trakcie składania zamówienia:
a. Płatność przy odbiorze za pobraniem. W przypadku wybrania płatności za pobraniem, do ceny towaru należy doliczyć kwotę prowizji za odebranie ceny i przekazanie jej Sprzedawcy, pobieranej przez przewoźnika. Kwota prowizji podawana jest podczas składania zamówienia oraz w mailu, o którym mowa w § 2 punkt 10 i 12. Forma płatności za pobraniem dostępna jest jeżeli wartość złożonego zamówienia nie przekracza 6000 zł (sześć tysięcy złotych) brutto.
b. Płatność przelewem na rachunek Sprzedawcy.
c. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym. Możliwe jest wybranie opcji osobistego odebrania zamówionego towaru od Sprzedawcy.
d. Płatność ratalna z wykorzystaniem kredytu. W przypadku wybrania tej formy płatności, Kupujący kierowany jest na stronę internetową banku, wybranego z dostępnych na stronie Sklepu. Kupujący może zawrzeć z bankiem umowę kredytu w celu zapłacenia za towar zamówiony w Sklepie. Umowa kredytu zawierana jest na warunkach uzgodnionych z wybranym przez Kupującego bankiem. Sprzedawca nie jest stroną tej umowy.
2. Płatność uznaje się za dokonaną z chwilą uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
3. Istnieje możliwość dokonania płatności w innej formie na podstawie indywidualnych ustaleń z Kupującym. Sprzedawca może w wybranych przez siebie przypadkach zażądać wpłacenia zaliczki.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com